Anemon Night Club

2 Görüş

Adres : Karşıyaka - Girne

GSM: 0 (542) 879 0001
BİZ KİMİZ: Profosyonel ekibimiz ile anlaşmalı gece kulüplerimizde en uygun hizmeti verelim.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Gsm : 0 (542) 879 0001
Whatssapp veya Canlı Destekten Ulaşın!

GECE KULÜBÜ HAKKINDA

Modern Anemon

Bu zamana kadar katıldığınız tüm gece hayatını artık bir kenara bırakın. Çünkü hangi gece hayatında bulunursanız bulunun, hiç birisi size kesinlikle Kıbrıs tadını vermeyecektir. Gece hayatıyla yıllardan beri bilinen ve kalitesini fazlasıyla ortaya koyan Kıbrıs gece kulüpleri, bu konuda rakiplerini fazlasıyla geride bırakmayı başarıyor. Kısacası gece hayatının tadını tam anlamıyla alabilmeniz için, ufak bir Kıbrıs kaçamağı yapmanız şart.

Kıbrıs’a ulaştıktan sonra gece hayatını en iyi hangi gece kulübünde yaşayacağınızı bilmiyorsanız, Girne – Güzelyalı bölgesinde bulunan Anemon gece kulübüne göz gezdirebilirsiniz. Gece kulübü, yıllardan beri güvenilir hizmet veren en nezih ortamlardan birisidir. Gece kulübüne katıldığınız andan itibaren sizin için eğlence artık başlamış demektir.

Kıbrıs’ın en köklü mekanlarından birisi olan gece kulübünde, birbirinden eğlenceli etkinlikler yapılır. Özellikle saatler gece yarısını göstermeye başladığında, artık seksi bayanlar sahnede yerini almaya başlar. Seksi bayanların çılgın dans şovları, sizi oturduğunuz yerde terletecek ve fazlasıyla rahatlamanızı sağlayacaktır.

Seksi bayanların dansları esnasında onlara katılabilir, onları yanınıza davet edebilir ve beğendiğiniz çıtır kızlarla dilerseniz özel olarak ayrı bir yerde de görüşebilirsiniz. Böylesine güzel bir fırsat ve bugüne kadar hiç görmediğiniz güzellikte bayanları yakalamak için artık neyi bekliyorsunuz? Daha fazla zaman kaybetmeden kaçamak yapın ve Kıbrıs’a yelken açın.

SORU CEVAP

Anemon gece kulubu kuralları nelerdir?

Anemon gece kulubunun kurallarını tam olarak öğrenebilir miyim?

2 yıl önce soruldu
Anemon Night Club anemon gece kulubune girdiğinizde bilgiyi menejer arkadaştan alabilirsiniz.

Anemon gece kulubu giriş fiyatı nedir?

Anemon'un giriş fiyatlarını yazar mısınız?

2 yıl önce soruldu
Anemon Night Club Anemon gece kulubune girdiğinizde girişte 40 tl ile 70 tl arası bir ücret odersiniz tüm gece kuluplerinde bu tarife değişiklik göstermektedir ilk içeceğiniz ücretsizdir.

Anemon şehir merkezi mesafesi nedir?

Anemon'a şehir merkezinden gelsem nasıl gelebilirim? Kaç dakikada orda olurum?

2 yıl önce soruldu

FOTOĞRAFLAR VE VİDEOLAR

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Puan :

Eğer bir insan yada bir işletme işini layıkıyla yapıyorsa 10.000 tanede olumlu yorum gelse hakkıdır abi. Teşekkür ederiz tekrardan adamsınız.

06 Kasım 2019

Kaliteli mekan , anlatmaya gerek yok , anlatılmaz yaşanır , kızlar manken gibi

06 Kasım 2019