Antik Gece Kulübü

4 Görüş

Adres : Magosa

GSM: 0 (542) 879 0001
BİZ KİMİZ: Profosyonel ekibimiz ile anlaşmalı gece kulüplerimizde en uygun hizmeti verelim.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Gsm : 0 (542) 879 0001
Whatssapp veya Canlı Destekten Ulaşın!

GECE KULÜBÜ HAKKINDA

Antik Gece Kulübünde Çılgın Eğlenceler
Gece kulüpleri, gece yaşantısını seven insanlar için vazgeçilmez ortamlardır. Fakat gidilen her gece kulübü, birçok insanı da memnun etmemektedir. Çünkü gidilen gece kulüpleri, sabit bir anlayışla kuru bir eğlenceye ev sahipliği yapar. Kıbrıs gece kulüpleri ise, bugüne kadar bambaşka bir şekilde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Gece hayatını seven herkes, kesinlikle Kıbrıs gece kulüplerini ziyaret etmelidir. Birbirinden güzel ve güvenilir gece kulüpleriyle harika gecelere merhaba diyebilirsiniz.

Mağosa – Mutluyaka bölgesinde bulunan gece kulüplerinden birisi de Antik gece kulübüdür. Harika bir ortama sahip olan gece kulübünde, birbirinde farklı eğlence sistemleri bulunmaktadır. Her saat farklı bir eğlenceye tanıklık edebileceğiniz gibi, birbirinden çıtır kızları da bir arada görebileceksiniz.

İçeride göreceğiniz çıtır kızlar, tamamen sizinle ilgilenecek. Eğer çok stresli bir gün geçirdiyseniz tamamen yumuşayacak, adeta pamuk gibi bir hal alacaksınız. Ayrıca çıtır kızların gece dans şovlarıyla da fazlasıyla terleyecek, ortamın fazlasıyla sıcaklaşacağını da anlayacaksınız. Bu nedenle yerinizde durmak yerine, kalkıp onlara eşlik etmelisiniz.

Dans sırasında veya danstan önce beğendiğiniz bir kız görürseniz, onunla masanızda sohbet edebilir çok güzel zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca bu seksi kızlardan istediğinizle daha sonra özel olarak baş başa da görüşebilirsiniz. Bu imkanlardan anında faydalanmak için hemen gece kulübüne giriş yapın ve bambaşka bir yaşantıya ilk adımı atın.

SORU CEVAP

FOTOĞRAFLAR VE VİDEOLAR

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Puan :

daha önce çok kulübü gidip eğlendim diyorsanız burayı ziyaret etmeden böyle şeyler söylemeyin ben de kendimi eğleniyor sanıyordum ama burası gerçekten bambaşka katılın ve görün herkese çok tşk ederm

11 Kasım 2019

odalar muazzam ortam harika kızlar da tam çıtır ilgi ve alakadan hiç bahsetmiyorum bile kesinlikle herkes gelmeli ve doyasıya eğlenmeli

11 Kasım 2019

eğlence ve bir sürü çıtır kız arıyorsanız hemen buraya gelmenizi öneriyorum çok gece kulübüne katıldım ama burası bambaşka yine geleceğim çalışanlara çok tşk ederi yakından ilgilendiler

11 Kasım 2019

tek kelimeyle elit ve harika bir mekan diyebilirim son derece seviyeli insanlar var. ayrıca eğlence sınırsız ve ortam çok çok rahat. kızlardan da bahsetmiyorum gelin ve görün diyorum sadece.

11 Kasım 2019