Antik Night Club

3 Görüş

Adres : Magosa , Kuzey Kıbrıs

GSM: 0 (542) 879 0001
BİZ KİMİZ: Profosyonel ekibimiz ile anlaşmalı gece kulüplerimizde en uygun hizmeti verelim.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Gsm : 0 (542) 879 0001
Whatssapp veya Canlı Destekten Ulaşın!

GECE KULÜBÜ HAKKINDA

Antik Gece Kulübünde Çılgın Eğlenceler

Gece kulüpleri, gece yaşantısını seven insanlar için vazgeçilmez ortamlardır. Fakat gidilen her gece kulübü, birçok insanı da memnun etmemektedir. Çünkü gidilen gece kulüpleri, sabit bir anlayışla kuru bir eğlenceye ev sahipliği yapar. Kıbrıs gece kulüpleri ise, bugüne kadar bambaşka bir şekilde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Gece hayatını seven herkes, kesinlikle Kıbrıs gece kulüplerini ziyaret etmelidir. Birbirinden güzel ve güvenilir gece kulüpleriyle harika gecelere merhaba diyebilirsiniz.

Mağosa – Mutluyaka bölgesinde bulunan gece kulüplerinden birisi de Antik gece kulübüdür. Harika bir ortama sahip olan gece kulübünde, birbirinde farklı eğlence sistemleri bulunmaktadır. Her saat farklı bir eğlenceye tanıklık edebileceğiniz gibi, birbirinden çıtır kızları da bir arada görebileceksiniz.

İçeride göreceğiniz çıtır kızlar, tamamen sizinle ilgilenecek. Eğer çok stresli bir gün geçirdiyseniz tamamen yumuşayacak, adeta pamuk gibi bir hal alacaksınız. Ayrıca çıtır kızların gece dans şovlarıyla da fazlasıyla terleyecek, ortamın fazlasıyla sıcaklaşacağını da anlayacaksınız. Bu nedenle yerinizde durmak yerine, kalkıp onlara eşlik etmelisiniz.

Dans sırasında veya danstan önce beğendiğiniz bir kız görürseniz, onunla masanızda sohbet edebilir çok güzel zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca bu seksi kızlardan istediğinizle daha sonra özel olarak baş başa da görüşebilirsiniz. Bu imkanlardan anında faydalanmak için hemen gece kulübüne giriş yapın ve bambaşka bir yaşantıya ilk adımı atın.

SORU CEVAP

Antik Gece Kulübü güncel kataloğu whatsapptan istesek atar mısınız?

Merhaba. Antik Gece Kulübü kataloğunu whatsapp üzerinden incelememiz mümkün mü?

4 yıl önce soruldu

Antik Gece Kulübü yakınında otel bulunur mu?

Selamlar. Antik Gece Kulübü yakınlarında otel bulma şansımız var mı?

4 yıl önce soruldu

Antik Gece Kulübü tam olarak hangi mevkide?

Antik Gece Kulübü'nün tam adresini ve adres tarifini yazar mısınız?

4 yıl önce soruldu

Antik Gece Kulübü Ercan havalimanına yakın mı?

Antik Gece Kulübü'ne Ercan havalimanından direkt olarak gelmek istiyorum. Bunun en kolay yolu nedir? Mesafe yakın mıdır?

4 yıl önce soruldu

Antik Gece Kulübü kuralları neler?

Antik Gece Kulübü kurallarını tam olarak iletir misiniz?

4 yıl önce soruldu

Antik Gece Kulübü giriş fiyatları ne kadar?

Antik Gece Kulübü giriş fiyatlarını söyler misiniz?

4 yıl önce soruldu

Antik Gece Kulübü şehir merkezine yakın mı?

Selam. Antik gece kulübü şehir merkezine yakın mı, uzak mı?

4 yıl önce soruldu

FOTOĞRAFLAR VE VİDEOLAR

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Puan :

artık her akşam buraya gelicem çok gece kulübüne gittim ama böylesini ilk defa görüyorum ekibe kızlara ve tüm çalışanlara tekekkür ederim

11 Kasım 2019

bu nedir böyle ya nasıl bir kaliteye sahipsiniz? Gerçekten gecenin tadı damağımda kaldı herkes mutlaka bir gece de olsa katılmalı nasıl olsa ilk katılımdan sonra hergün geleceksiniz

11 Kasım 2019

tarif edilemez geceler geçirdim tüm kulüp çalışanlarına teşekkür ederim çok ilgilendiler özellikle kızların ilgisini göz ardı edemem tekrardan gelicem iyi çalışmalar

11 Kasım 2019