Kıbrıs Gece Kulubu sektöründe uzun yıllardır işletmeci olarak çalışmaktayız , tüm gece kulüpleri ile birebir en iyi fiyat anlaşmamız bulunmaktadır.

Sahibi olduğumuz gece kulüplerinin yanında size en yakın veya katalogdan beğendiğiniz en güzel bayanı ayağınıza kadar ulaştırıyoruz.

Taksici veya aracı değiliz bu yüzden en iyi fiyat garantisi vermekteyiz.

Kıbrıs'a geldiğinizde gece hayatı adına zevkli , unutulmayacak bir gece veya bir tatil geçirmek istiyorsanız adadaki adamınız biziz.

Bizi çekinmeden arayıp istediğiniz soruyu gizlilik içerisinde samimi bir şekilde sorabilirsiniz.       Hizmetlerimiz : 


  • Kıtsab ( Kıbrıs Seyahat Acentecileri Birliği) belgeli turizm acentesiyiz ve her türlü turizm hizmetini acentemiz vasıtası ile legal yöntemler ile gerçekleştirmekteyiz.
  • IATA'ya bağlı seyahat acentesi olmamızdan dolayı dünyanın her yerinden en uygun uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz.
  • Acente olmamızdan kaynaklı en uygun acente fiyatlarını alıp size uygun otel seçenekleri sunup her bütçeye uygun bütçeyi oluşturmanıza yardımcı olabiliyoruz
  • Kendi filomuzda bulunan lüks veya ekonomik araçlar ile istediğiniz transferi gerçekleştiriyoruz , sizi havalimanından alıp ister otelinize ister gece kulubune veya otelinizden gece kulubunuze birakıyoruz.
  • Kendimize ait kiralık araç filosu ile ekonomik veya lüks segmentteki araçları en uygun fiyat ile size ulaştırıyoruz.
  • Geceleri hızlı gündüzleri dolu dolu yaşamanız adına dilerseniz Kıbrıs'ın tarihi ve özel mekanlarını profosyonel rehberlerimiz ile en uygun şekilde gezmenize aracılık ediyoruz.
  • Özel hizmetlerimiz ile isterseniz şöförlü vip hizmet sağlamaktayız , siz tarzınızı iletin sevebileceğiniz ve görmekten memnun olacağınız yerleri biz size önerelim.
  • Özel Partiler , Doğum günü , Bekarlığa veda gibi özel organizasyonlarında size özel seçenekler sunuyoruz , bize 1 hafta önce bildirmeniz durumunda , en önde masa , pasta , özel isteklerinize göre her türlü hizmeti vermekteyiz , Yazın dilerseniz kıbrıs'ın koylarında mükemmel bir yatta canlı müzik ile  veya istediğiniz bir zamanda  lüks bir villa'da bu hizmeti size sunabiliriz.


       Sosyal Medya :

        
  •     Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz , devamlı güncellenen kataloglar , gece kuluplerinden canlı showlar ve youtube kanalımız ile hizmetinizdeyiz.


       İnstagram : https://www.instagram.com/kibriskatalog/

       Facebook : https://www.facebook.com/kibriskatalog

       Youtube :  https://www.youtube.com/kibriskatalog

       Twitter : https://www.twitter.com/kibriskatalog