Miss Me Night Club

3 yıl önce eklendi

Gece hayatında geceden geceye akmak, hiç şüphesiz ki gündüz hayatından daha eğlenceli ve zevklidir. Bu nedenle gece hayatının akışına kendinizi kaptırmak varken, gündüz hayatında pek de tat alamayacağınızı söyleyebiliriz. Fakat her iki yaşam için de tercih edilen tek yerin Kıbrıs olduğunu söyleyebilir, özellikle gece hayatı sayesinde bölgenin her yıl on binlerce ziyaretçi çektiğinin de altını çizebiliriz.

Kıbrıs’ın gece hayatından bahsetmişken, Lefkoşa bölgesinde bulunan bir gece kulübünün örneğini vererek konuyu daha da derine indirgeyebiliriz. ‘’Öp Beni’’ anlamına gelen ve Lefkoşa bölgesinde bulunan Miss Me Night Club, her yıl müthiş bir ziyaretçi potansiyeline sahip oluyor. Uzun yıllardır bölgede hizmet veren kulüp, gece hayatı konusunda hizmetinden asla taviz vermiyor.

Kulübe girdiğiniz andan itibaren bol ışıklı ama gözü yormayan bir ortamda buluyorsunuz kendinizi. Ayrıca birbirinden güzel bayanlarla tanışma fırsatı bulacağınız gibi, bu bayanların etrafınızda dört döndüğünü de gözlerinizle göreceksiniz. Bunun yanı sıra gece boyunca eğlenceler esnasında karşınıza çıkan ufak sürprizler, sizi zevkin doruklarına doğru ateşlemeye başlayacak.

Gece saatlerinin gelmesiyle beraber birbirinden hoş bayanlar aklınızı başınızdan almaya başlayacak. Onların dansını zevkle izleyeceğiniz gibi, gece sonunda istediğiniz bir bayanla da yakından tanışarak isterseniz ayrı bir yerde de görüşebileceksiniz. Bu tür imkanlar varken, artık sizin için dinlenme vaktiniz gelmiş demektir. Elinizi çabuk tutun ve hemen eğlenceye katılın.


YORUMLAR