Monamour Night Club

3 yıl önce eklendi

Kıbrıs bölgesinin dışında gece kulüplerine ve gece hayatına katıldıysanız, muhtemelen memnun olmadan oradan ayrılmışsınız demektir. Gece hayatlarında memnuniyet yakalamak için gideceğiniz tek adres kesinlikle Kıbrıs’ın Girne bölgesi olmalıdır. Bünyesinde onlarca gece kulübü barındıran ve yıllardan beri hizmetinden asla ödün vermeyen gece kulüpleri, artık herkes tarafından konuşuluyor ve biliniyor. Hal böyle olunca da kaliteyi duyan insanlar, her sene sırf gece kulüpleri için Girne’yi ziyaret ediyor.

Girne bölgesi demişken, bölgede bulunan Monamour Night Club’tan da söz edebiliriz. Bölgenin en eski kulüplerinden birisi olan Monamour, birbirinden güzel genç hatunlar ve çalışkan personeller barındırıyor. Ortama yalnız girseniz bile, kesinlikle dışarıya yalnız çıkmıyorsunuz. Gece dans şovları için hazırlanan birbirinden genç ve fiziği düzgün hatunlar, gecenin sonunda da sizi asla yalnız bırakmıyor. Yanınıza gelen bayanlarla konuşmaktan asla çekinmeyin ve onlarla bomba gibi geceler geçirmeye hazır olun.

Herkes tarafından bilinen kulüp, bugüne kadar binlerce ziyaretçi ağırlamış ve herkesten olumlu yorum almıştır. Gerçekten de Girne bölgesinin en gözde kulüplerinden sayılan Monamour, gidilip görülmeye değer. Ortama girdiğiniz andan itibaren genç hatunlar, çalışkan personeller ve gecenin başlangıcındaki seksi dans şovlarıyla aklınızı kaybedeceksiniz. Biraz olsun kendinizi dinlendirmek ve yeni partnerler bulmak için hemen harekete geçin ve hayatınızı yaşamaya başlayın.


YORUMLAR