Playboy Night Club

3 yıl önce eklendi

Yıllardan beri Lefkoşa bölgesinde hizmet veren Playboy Night Club, kalitesinden asla ödün vermeden hizmetine devam ediyor. Adını çok duyduğumuz Playboy’lar tarafından sıkça ziyaret edilen gece kulübü, Lefkoşa bölgesinin en eski kulüplerinden birisidir. Her insan türüne kapılarını ardına kadar açan gece kulübünde huzuru yakalamak, en fazla beş dakikanızı alacaktır. Çünkü ortamda fazlasıyla rahat hissediyor, kendinizi evinizdeymişsiniz hissine kaptırıyorsunuz.

Kulübe girdiğiniz andan itibaren karşınızda çalışkan personellerle ve birbirinden seksi hatunlarla karşılaşıyorsunuz. Tabii ki bu durum sizi fazlasıyla etkiliyor ve ortamın akışına bir anda kapılabiliyorsunuz.

Gece saatlerine ulaşana kadar çeşitli ufak sürprizlerle karşılaşabiliyor ve kendinizi fazlasıyla ortamın ferahlığına kaptırıyorsunuz. Ayrıca dans şovlarına hazırlanan birbirinden güzel hatunlar da sizin yanınıza yaklaşacak ve sizinle muhabbet etmek için can atacaklar.

İstediğiniz bayanlarla sohbet edebilecek, elinizdeki kadehlerle beraber daha sıcak dakikalar yaşayacaksınız. Bunun yanı sıra gecenin bitimine yakın dans gösterişine başlayacak olan birbirinden seksi bayanlarla da, gece bitiminde tanışabilecek ve istediğiniz mekanda baş başa vakit geçirebilme imkanı bulacaksınız.

Böylesine güzel bir fırsat yakalamışken, hemen kendinizi gecelerin ateşli kollarına bırakın. Hayatınızda monotonluk varsa ve hiç eğlenemediyseniz bu geceler tam da size göre. Daha fazla zaman kaybetmeden hemen rotanızı Lefkoşa bölgesine çevirin ve hayatınızın en güzel gecelerini geçirmeye hazırlanın.


YORUMLAR