Tutti Frutti Night Club

3 yıl önce eklendi

Gece hayatının ve gece eğlencelerinin hiç bitmeyen adresi olarak gösterilen Kıbrıs bölgesinde asla sabah olmuyor. Sabah olsa bile geceden kalma eğlencesine devam eden insanlar, asla bıkmak bilmiyor ve sınırsız bir eğlenceyi hayatlarıyla bütünleştiriyor. Özellikle Lefkoşa bölgesinde harika hizmet veren gece kulüpleri eğlence imkanı tanırken, bu kulüpler hiçbir zaman olumsuz bir yorum almıyor.

Lefkoşa bölgesinden bahsetmişken gece kulüplerine bakacak olursak, en köklü kulüp olan Tutti Frutti Night Club’tan bahsedebiliriz. Gerçekten kaliteli, nezih ve harika bir ortama sahip olan kulüp, konum olarak da güzel bir mevkide bulunuyor ve müşteriler tarafından kolaylıkla bulunabiliyor.

Kulübe girdiğiniz andan itibaren kendinizi aşırı rahat hissediyor, sanki başka dünyaya giriş yapmış gibi kendinizi enerjik hissetmeye başlıyorsunuz. Sabahlara kadar eğlence bitmezken, harika personeller de size eşlik ediyor ve birbirinden çıtır onlarca kızla tanışma fırsatı yakalıyorsunuz.

Bir kulübe gittiğinizde en önemli şey eğlence, kızlar ve personelin hızlı olmasıdır. Tüm bu etmenler Tutti Frutti’de birikmiş diyebiliriz. Sabaha kadar size eşlik eden seksi kızlar ateşinizi yükseltecek ve gece yaptıkları dans şovlarıyla da kendinizi tamamen kaybedeceksiniz. Ayrıca hoşunuza giden bir kızla konuşarak anlaşabilir, onunla farklı gecelere baş başa devam edebilirsiniz. Böyle harika bir ortam yakalamışken daha fazla zaman kaybetmeden ve hemen ufak bir kaçamak yapın.


YORUMLAR