White Horse Night Club

3 yıl önce eklendi

Gece hayatıyla oldukça meşhur olan Kıbrıs, gece eğlencelerinin doyumsuz olduğu tek bölgedir. Sabahlara kadar eğlenilen bölgede insanların enerjisi bitmek bilmiyor. Enerji bitse bile eğlence mekanlarında bulunan harika kızlar sizi yeniden harekete geçiriyor ve geceden sabaha kadar süper bir eğlenceye taş gibi hatunlarla devam edebiliyorsunuz.

Genellikle Lefkoşa bölgesinde çokça bulunan gece kulüpleri, insanlar tarafından daha çok tercih ediliyor. Bölgenin eski ve köklü mekanlarından birisi olan White Horse Night Club da, sınırsız eğlenceye kapılarını açıyor.

Bugüne kadar mutlaka gece mekanlarını ve eğlence tarzlarını merak etmişsinizdir. Tabii ki Kıbrıs haricinde bir mekan tercihi yaptıysanız, muhtemelen bir ön yargınız da oluşmuştur. Halbuki gecenin anlamını tam olarak yaşayabilmek için hemen White Horse’a gelebilir, asıl gecenin nasıl bir şey olduğunu deneyimleyebilirsiniz.

Kulübe dışarıdan baktığınızda bile personellerin çok hızlı çalıştığını, müşterileri fazlasıyla önemsediklerini ve her masada sohbet etmek için can atan fıstık gibi kızlara gözünüz takılabilir. Bu kızların sizlerle muhabbet etmesini ve gece sizlerle sıcak dans etmelerini istiyorsanız, bir adım daha atın ve hemen içeriye girin. Eğer içeride hoşlandığınız bir bayan olursa da farklı bir yerde görüşmek istediğinizi söyleyin, hiç çekinmeyin.

İlk defa girdiğiniz bir mekanda hiç eğlenmediğiniz kadar eğlenecek, yalnız girdiğiniz yerden kolunuzda bir hatunla çıkabileceksiniz. Gecenin tüm heyecanı sizi bekliyor.


YORUMLAR