White House Night Club

2 yıl önce eklendi

Hafta sonu veya hafta içi fark etmeksizin, sabaha kadar doyasıya eğlenmek ister miydiniz? En azından hafta sonlarınız boşsa kesinlikle rotanızı Kıbrıs yönüne doğru çevirmelisiniz. Çünkü gece kulüpleriyle ve en iyi gece eğlenceleriyle, hafta sonunuzu boşa harcamamış olur ve karşılığını fazlasıyla almış olursunuz. Kıbrıs, yaşanan gece eğlenceleriyle yıllardan beri dillere destan olmuş bir bölgedir. Özellikle Magosa bölgesinde bulunan gece kulüpleriyle doyumsuz eğlencelere katılacak, artık kulüplerden çıkmak istemeyeceksiniz.

Magosa bölgesinde yer alan White House Night Club da, bu mekanlardan yalnızca biri. Yıllardan beri bölgede hizmet veren ve kalitesinden asla ödün vermeyen mekanda hem hızlı çalışanlar bulunuyor, hem de ateşli ve bayağı hızlı seksi çıtır kızlar bulunuyor. Bu nedenle her istediğinizi hemen elde edebiliyor, hızlı bayanlarla daha da hızlanmaya başlıyor ve belli bir süre sonra terlemeye başlıyorsunuz.

Kulüpte tek başınıza takılıyorsanız çeşitli hatunlar sizinle tanışmak için adeta sıraya giriyor. Bir süre sonra hiç göremediğiniz güzellikteki bayanlar da seksi ve ateşli dans şovlarına başlıyor ve o anda farklı bir dünyaya girdiğinizi anlıyorsunuz. Elinizi nereye atsanız karşınıza taş gibi hatunlar çıkıyor ve istediğiniz hatunla da istediğiniz gibi farklı mekanda baş başa takılabiliyorsunuz. Bu nedenle harika geceler yaşamak istiyorsanız, küçücük bir hafta sonu kaçamağı yapmanın tam da sırası.


YORUMLAR